نتایج جستجو برای عبارت :

Miracast چیست و چه کاربردی داری؟

میراکست چیست ؟
میراکست یا همان Miracast یک استاندارد انتقال تصویر از طریق WiFi از دستگاه پخش (مانند لپتاپ ، تبلت یا موبایل ) به صفحه نمایش ( مانند تلویزیون یا ویدئو پروژکتور ) می باشد که قرار است جایگزینی برای کابل HDMI باشد. توسط این قابلیت خواهید توانست تصاویر روی صفحه گوشی موبایل و تبلت و تمام فعالیت های موجود بر روی آنها مانند کار با نرم افزار، بازی ، تماشای ویدئو و … را به صورت بی سیم به صفحه نمایش مانند تلویزیون انتقال دهید.
ادامه مطلب
دانگل وایرلس (SSK SSP Z100 plus) یک وسیله‌ی کاربردی برای کاربرانی است که قصد دارند تصاویر را به صورت بی سیم به تلویزیون یا ویدئو پروجکتور انتقال دهند. دانگل وایرلس SSK با اتصال از طریق کابل HTMI به انواع تلویزیون و مانیتور و پروژکتور، کاربر را قادر می سازد تا انواع مدیا (تصاویر، صدا و ویدئو ) در حال پخش را از موبایل، تبلت و یا لپ تاپ انتقال دهد. اتصال آن به موبایل‌ و یا تبلت، از طریق Wi-Fi انجام می‌گیرد. منبع تغذیه برق دستگاه از طریق ورودی Micro USB می باشد. ا
ولایت اهل بیت علیهم السلام و برائت از دشمنان ایشان شرط اصلی شناخت خداست
ثقة الاسلام کلینی قدس الله روحه الشریف روایت کرده است:
۱- الحسین بن محمد، عن معلى بن محمد، عن الحسن بن علی الوشاء قال: حدثنا محمد ابن الفضیل، عن أبی حمزة قال: قال لی أبو جعفر علیه السلام: إنما یعبد الله من یعرف الله، فأما من لا یعرف الله فإنما یعبده هكذا ضلالا قلت: جعلت فداك فما معرفة الله؟ قال: تصدیق الله عز وجل وتصدیق رسوله صلى الله علیه وآله وموالاة علی علیه السلام والا
اگر جزو از آن دسته هستید از افراد هست که در سطح اینترنت دنبال آموزش اتصال گوشی به تلویزیون هستید در اینجا مقاله قصد دارم بهترین روش های ممکن که میشود اتصال موبایل به تلویزیون رو ممکن کرد رو به شما معرفی کنم. اتصال گوشی به TV کار سختی نیست مثل آب خوردن اگر در ادامه مطلب همراه تکبین باشید به همین سادگی به شما یاد خواهم داد موبایلت رو به تلویزیون متصل کنی.

چرا باید گوشی را به تلویزیون متصل کرد؟؟
اگر به گوشی های نگاه کنیم میبینیم جزو یکی اعضای بد
فضیلت زیارت امام رضا علیه السلام (به روایت اهل سنت عمری)
جوینی از علمای بزرگ اهل سنت عمری روایت کرده است:
٤٦٧- أنبأنی الشیخ كمال الدین علیّ بن محمد بن محمد بن محمد بن وضّاح الشهربانی، أنبأنا مؤرخ بغداد الإمام محبّ الدین محمد بن محمود بن الحسین بن النجار إجازة، قال: أنبأنا الإمام أبو الفتوح ناصر بن أبی المكارم المطرّزی إجازة، أنبأنا الإمام أخطب خوارزم أبو المؤیّد الموفّق بن أحمد المكی، ثم الخوارزمی، قال: أخبرنی الشیخ الزاهد الحافظ أبو الحس

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها